Sıkça Sorulan Sorular

Bakım ve Kullanım Klavuzu Halı temizlenirken çırpılmamalı, dövülmemeli mümkünse elektrikli süpürge ile her gün temizlenmeli. Halı ıslak bezle kesinlikle silinmemelidir. Halı temizlenirken çamaşır suyu deterjan gibi kimyasal maddeler kullanılmamalıdır. Halı üzerine konulan sert cisim ve eşyalar uzun süre aynı yerde bırakılmamalı .. Devamı..

Halılar yeteri kadar iyi temizlenemediğinde mikrop yuvasına dönüşebilir. Bunun için halıların her zaman dezenfekte edilmesi gerekir. Evde uygulayacağınız basit yöntemlerle halılarınızın temiz ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.  Halı temizleme yöntemleri -Arap sabunu ile halıyı iyice bastırarak silin. Daha sonra yarım kova suya bir kahve fincanı am .. Devamı..

Yararlı Bilgiler Alkollü içki: Şampuanlayın durulayın,çıkmazsa beyaz ispirtoyla tekrar siliniz Ayakkabı boyası: Tinerle siliniz.Çıkmazsa beyaz ispirtoyla silip durulayınız Çay,kahve lekesi: Şampuanla siliniz.Çıkmazsa %15 amonyaklı su ile siliniz Çikolata lekesi:Suya %5 amonyak ilave edip siliniz.Şampuanla silip durulayınız Çiklet leke .. Devamı..