Battaniye ve Yorgan Yıkama

Battaniye ve Yorgan Yıkama

YALOVA BATTANİYE YIKAMA

YALOVA YORGAN YIKAMA

POİNT BATTANİYE YIKAMA

POİNT YORGAN YIKAMA

Firmamız uzun yıllardır ev ve iş yerleriyle ilgili bütün yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteye ve hijyene büyük önem veren firmamız sizlere bir çok fırsat sunmaktadır. Yalova  Yastık, yorgan yıkama sistemimiz sizler için büyük kolaylık sağlıyor. Ücretsiz servislerle evlerinizden alıyoruz ve teknoloji harikası olan makinelerimizde yıkıyoruz.

Hijyenik bir ortamda, kimyasal katkısı olmayan şampuanlarla ve kaliteli bir sistem ile yastıklarınızı yıkayıp, sizlere tekrar teslim ediyoruz. Yıkanan yastıklar kurutma makinemize girerek kurumaya alınıyor ve 1-2 gün içerisinde sizlere tekrar teslim ediyoruz.

Halı yıkama firmalarının çoğu yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermektedirler ancak Yalova yastık, yorgan yıkama işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamalıdır. Firmamız bu işlem için yüksek teknolojili sanayi tipi çamaşır makinaları kullanmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa, ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa, çok az bir nem bile kalsa, mutlaka problem olacaktır.

Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Yalova  Yorgan yıkama işleminin de kendi arasında Yalova  yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, saten yorgan yıkama gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı ayrı yıkama teknikleri kullanılarak yıkanmaktadır.