Yerinde koltuk Yıkama

Yerinde koltuk Yıkama

YERİNDE KOLTUK YIKAMA YALOVA

POİNT KOLTUK YIKAMA YALOVA

Point Halı ve Koltuk Yıkama olarak, sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Firmamız halı yıkamave kurutma,

koltuk yıkama ve temizleme konusunda lider konumdadır. Bir çok ev ve işyerine yerinde koltuk yıkama hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Kendini bu alanda ispat etmiş ekibimiz, koltuklarınızı büyük bir titizlikle temizlemektedir. 

Kanepeleriniz üzerinde zamanla oluşan leke ve bunun gibi olumsuz şeyleri giderebilmek için ekibimiz tüm olanaklarını kullanmaktadır.

Kullandığımız özel kimyasallar ve modern koltuk yıkama makinaları sayesinde koltuğunuza zarar vermeden kir ve inatçı lekeleri sorunsuzca temizliyoruz.

Geriye sadece ilk günkü gibi duran koltuklarınız ve temizliğin odaya bıraktığı müthiş koku kalacak.

Uzmanlar uyarıyor; bir çok bakteri ve zararlı mikrop koltuğunuzun üzerine yaşamaktadır. Bu mikroplar çocuklarınıza ve sevdiklerinize zarar verebilir.

Bu tarz şeylere maruz kalmamak için koltuklarınızı sık sık temizletmelisiniz. Şüphesiz dışarıda satılan temizleme ürünleri ve makinalar bizim kadar iyi temizlik sağlayamaz.

Çünkü kullandığımız ekipmanlar ve elemanlarımız bu işte uzman seviyededir. Ekibimiz her türlü koltuk kumaşına aşinadır ve bu kumaşlara nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilmektedir.

Yalova'nın her bölgesine servis hizmeti vermekteyiz. Bize site üzerinde bulunan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
 

Bizimle Aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

  •  Telefon: 444 16 82
     Gsm: 0545 77 000 72 
     Fax: 444 16 82
     Email: 
     Adres: Merkez Mah.Oya Sok.no:8 kadıköy -Yalova/ TÜRKİYE