Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Firmamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sürekli sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. Firmamız personelin eğitimine önem vermektedir.

Bu kapsamda gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personeline kesinlikle halı teslim etmemektedir.

Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermektedir.Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dokuma tezgahlarında bundan payını alarak hızla gelişmektedir. Bu gelişme sayesinde hemen hemen her gün yeni halı modelleri tasarlanıp piyasaya sürülmektedir.

Bununla aynı orantılı olarak yıkama şekilleri ve deterjanlarda değişmektedir. Günümüz piyasasındaki halıları tek tip deterjanla yıkamak halılara zarar vermektedir.

Biz POİNT Halı Yıkama olarak her halı çeşidine, halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız.

Ayrıca; sadece ayrı deterjan değil kullanılan ekipmanlarda ayrı olmak zorundadır. Örneğin bir antika halıya sert makine fırçası ile temizlenmeye kalkılırsa telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir.

Veya bir makine halısını yumuşak bir fırça ile temizlemeye kalkıldığında sadece yüzeysel bir temizlik olacaktır. Halının aralarına fırça işlemediğinden hijyen sağlanmamış olacaktır. Kısacası POİNT Halı Yıkama’ nın tecrübesi ve bilgi birikimine halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.